Menu:

Oficjalna strona


C 2017 Agencja Reklamowo-Handowa GRAUT. Wszelkie prawa zastrzeżone


O FM WORLD

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z liderów marketingu wielopoziomowego - marką, która łączy ludzi z pasją, nietuzinkowych, takich, którzy chcą zmieniać swoje życie i stawiają w nim na nową jakość. Dostarczamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie bezpośrednio do domów Klientów, z pominięciem tradycyjnej sieci sklepowej.

FM WORLD POLSKA działa w branży FMCG. Firma została założona w 2004 r. we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego. Już trzy lata później, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach zagranicznych, powstała spółka FM WORLD. Obecnie nasze produkty są znane i cenione w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Na całym świecie z FM WORLD współpracuje około 500 000 Partnerów Biznesowych, z czego 185 000 działa w Polsce. Firma stwarza idealne warunki dla rozwoju mikroprzedsiębiorczości, m.in. poprzez profesjonalne wsparcie biznesowo-szkoleniowe.

W Posce i na świecie

Nasze produkty cieszą się coraz większym uznaniem i popularnością, a oferta jest już dostępna w kilkudziesięciu krajach na sześciu kontynentach. Na całym świecie z FM WORLD współpracuje pół miliona Partnerów Biznesowych, z czego 185 000 działa w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej FM WORLD: www.fmworld.com