Menu:

Oficjalna strona


C 2017 Agencja Reklamowo-Handowa GRAUT. Wszelkie prawa zastrzeżone


DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do Klubu FM WORLD, by cieszyć się wyjątkowymi produktami i stylem życia, o jakim od zawsze marzysz.
Od razu otrzymasz do 30% zniżki na wszystkie produkty z naszych katalogów!

Dołącz do nas w kilku prostych krokach

Klub FM WORLD to miejsce wyjątkowe: świat pełen piękna i możliwości stworzonych specjalnie dla Ciebie. Wejdź do niego i skorzystaj już na starcie, odbierając prezent-niespodziankę, a za większe zamówienia nagrodzimy Cię atrakcyjnymi zestawami produktów już od złotówki.

Korzystaj ze świetnych produktów, tańszych nawet o 30% i dostępnych tylko dla członków Klubu FM WORLD oraz ich wyjątkowych klientów.

Krok I: Znajdź swojego Sponsora

Każdy Partner Biznesowy powinien mieć swojego Sponsora - osobę, która będzie jego opiekunem i przewodnikiem po ofercie i zasadach współpracy z FM World. Należy go wybrać już na etapie podpisywania Umowy Dystrybutorskiej.

I tu służymy swoimi skromnymi osobami jako sponsorami FM World - poproś nas o nr sponsora

Krok II: Zarejestruj się

Możesz szybko i wygodnie zarejestrować się online na: www.rejestracja-pl.fmworld.com

Po zarejestrowaniu się jako nowy Partner Biznesowy otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail jednorazowe hasło i login. Podczas pierwszego logowania się na stronie internetowej FM World zmień hasło jednorazowe na własne. Login i hasło są konieczne, aby składać zamówienia w Sklepie Internetowym FM World oraz korzystać ze Strefy Partnera.

Krok II: Za darmo czy z zakupem startera?

Podczas rejestracji zostaniesz zapytany o Status:

  • Użytkownik - zestaw startowy już od 35,90 PLN
  • Klient (Odbiorca) - bez zestawu startowego (0 PLN)

Jeśli chcesz kupować produkty tylko dla siebie i swoich najbliższych, w formularzu obok wybierz status KLIENTA/ODBIORCY. Korzystasz wtedy ze wszystkich zniżek i promocji przeznaczonych dla Członków Klubu FM GROUP.

Gdy chcesz kupować produkty i zapraszać nowe osoby do Klubu FM World - wybierz status UŻYTKOWNIKA - otrzymasz od nas link aktywacyjny, który automatycznie przekieruje Cię do internetowego Sklepu FM GROUP, gdzie zamówisz Starter. Jeśli nie dokonasz zakupu bezpośrednio po rejestracji, Starter zostanie dodany do Twojego konta i jego zakup zrealizujesz przy składaniu kolejnego zamówienia.

I już! To wszystko!